З професійним святом вітали бібліотекарів району

img_9042_sredniy.jpg

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається у нашій державі 30 вересня, у районній книгозбірні відбулися  урочистості з нагоди професійного свята. Представники районної та міської влади привітали бібліотекарів району.

 

Вітаючи бібліотекарів, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук зауважив, що незважаючи на розвиток новітніх технологій, бібліотеки залишаються важливим осередком освіченості та духовності, відзначив, що праця бібліотекаря є вагомою та займає чільне місце не тільки в навчанні, а й в житті кожного громадянина.

 

У своєму виступі,  голова районної ради Олександр Гурський відзначив працю сільських бібліотекарів.  Керівник підкреслив, що всі ми разом хочемо, щоб в наших закладах культури було тепло і затишно, щоб читач з великим задоволенням відвідував бібліотеку, як храм знань і мудрих думок, а читання стало б для нього творчим процесом. Саме бібліотекарі - це ті люди, які допомагають творити свято, цим дихають і живуть. 

 

Від імені голови Ківерцівської міської ОТГ бібліотекарів зі святом привітала секретар  міської ради Оксана Баранович.

 

Представники від влади нагородили кращих працівників почесними грамотами, подяками та квітами. 

 

Начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Слатініна подякувала присутнім за  вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята кращим бібліотекарям району вручила грамоти.

 

У своєму вітальному слові директор ЦБС Любов Михальчук побажала бібліотекарям розвиватися разом з громадою та не боятися змін. “Сьогоднішнє свято об’єднує не лише колег-бібліотекарів, але й усіх, хто по-справжньому відданий книгам і читанню. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь, – наголосила Любов Іллівна. – І сьогодні основне завдання бібліотечних закладів – зацікавити відвідувачів, зробити заклади культури своєрідними осередками розвитку молоді. І надалі бібліотека має залишатись центром культури, сучасним інформаційним центром громади.

 

- Бібліотеки сьогодні мають набагато більше змістовне навантаження, аніж раніше – вони мають практикувати живе спілкування з дітьми, батьками, родинами, проводити «круглі столи», конференції, обговорення, зустрічі, організовувати відзначення державних свят та пам’ятних дат. У сільській місцевості бібліотека – це своєрідний інформаційний центр, який повинен об’єднувати та зацікавлювати відвідувачів різних поколінь, адже у будь-який період життя людині потрібна інформація. Тому на допомогу приходить бібліотекар. Висококваліфіковані працівники повинні не лише надати інформацію – вони мають навчити відвідувачів самостійному пошуку, добору та систематизації даних, - зазначила очільниця галузі.

Любов Михальчук зачитала вітання і від народного депутата України Ірини Констанкевич та передала вітальні адреси ветеранам.

 

Гарний та святковий настрій всім гостям свята дарували працівники Ківерцівського РБК ім. Михайла Ковальова  та ведучий Микола Скубій.


img_9033_sredniy.jpgimg_9032_sredniy.jpgimg_9031_sredniy.jpgimg_9034_sredniy.jpgimg_9035_sredniy.jpgimg_9036_sredniy.jpgimg_9045_sredniy.jpgimg_9043_sredniy.jpgimg_9041_sredniy.jpgimg_9028_sredniy.jpgimg_9049_sredniy.jpgimg_9048_sredniy.jpgimg_9044_sredniy.jpgimg_9052_sredniy.jpgimg_9055_sredniy.jpgimg_9054_sredniy.jpgimg_9038_sredniy.jpgimg_9040_sredniy.jpgimg_9056_sredniy.jpgimg_9058_sredniy.jpg