За перші 3 місяці 2018-го на Волині вперше зареєстрували 14 електромобілів

v-ukraine-mogut-rezko-podeshevet-elektromobili_rect_8ed9e0ab345020eb253feac9a622a2d9.jpg

У 2016-му році в сервісних центрах МВС у Волинській області було вперше зареєстровано 24 транспортні засоби, оснащені електричним двигуном. Для порівняння у 2017-му кількість аналогічних проведених операцій на теренах регіону значно зросла, а саме: до 65.

 

«З початку поточного року сервісними центрами МВС у Волинській області було вперше зареєстровано 14 транспортних засобів з електричними двигунами, більшість з них – 10  – це гібриди, тобто додатково оснащені бензиновими або ж дизельними двигунами, - розповідає керівник Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області Олександр Малашко. – При цьому реєструють зазначені авто на загальних підставах, все відбувається аналогічно порядку реєстрації транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння».

 

Інформуємо, що з вищевказаного числа електромобілів, що були вперше зареєстровані в сервісних центрах МВС Волині у 2018-му, найбільше марок TOYOTA, VOLKSWAGEN та PEUGEOT.

 

Охочим у майбутньому зареєструвати транспортний засіб, оснащений електричним двигуном, варто знати, що перелік необхідних документів відрізняється в залежності від :

-   категорії транспортного засобу (легкові авто, мототранспорт і т.д.);

-   країни виробництва;

-   підстав реєстрації (перша реєстрація, перереєстрація при укладенні договору і т.і.).

 

Детальне роз`яснення щодо кожного випадку та категорії ТЗ міститься на офіційному веб-сайті РСЦ МВС у Волинській області http://vol.hsc.gov.ua у розділі «Послуги» http://vol.hsc.gov.ua/poslugi/poslugi-shho-nadayutsya-servisnimi-tsentram/.

 

 

З повагою

Регіональний сервісний центр

МВС у Волинській області