За підсумками 2017 року проведено медичну раду

img_3720.jpg

Сьогодні в актовому залі районної лікарні проведено медичну раду "Підсумки діяльності закладів здоров'я Ківерцівського району за 2017 рік", за участю першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука, голови районної ради Василя Хмілевського, заступника начальника управління охорони здоров'я Волинської ОДА Валерія Руцького.

 

Генеральний директор Ківерцівського РТМО Михайло Слижук поінформував про підсумки діяльності територіального медичного об'єднання за 2017 рік та перспективи розвитку і реформування галузі на 2018. Він зазначив, що медичними працівниками забезпечено належний рівень надання медичної допомоги і стабільне функціонування лікувально-профілактичних закладів району, визначено напрямки та завдання щодо реформування галузі. Михайло Васильович подякував колективу за стабільну роботу і керівникам області та району за підтримку медиків.  

 

У презентації очільник галузі акцентував увагу на діяльності закладів вторинної ланки, виконанні кошторису, медичних програм, втіленні заходів з контролю якості надання медичної допомоги мешканцям району, впровадженні сучасних медичних технологій лікування і профілактики. Присутні мали можливість побачити фото-звіт відділень, в яких проведено поточний та капітальний ремонти, придбаного медичного обладнання і апаратури.

 

- Велика увага приділяється в РТМО зміцненню матеріально–технічної бази, поліпшенню кадрового забезпечення. Розвивається профілактична робота, проводяться профогляди, імунізація, санітарно-просвітня робота, поліпшується якість медико-економічних стандартів надання медичної допомоги жителям Ківерцівщини, ведеться пропаганда здорового способу життя, профілактика і боротьба зі шкідливими звичками, заходи щодо зміцнення репродуктивного здоров'я населення, - зазначив Михайло Слижук. Він подякував усім за розуміння проблем галузі охорони здоров'я та допомогу у їх вирішенні, спонсорам і благодійникам за надання фінансової підтримки медичним закладам та допомогу в ремонтах і придбанні нової медичної апаратури.

 

Про підсумки роботи КЗ «Ківерцівський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» доповів головний лікар Олесь Марищук. Він звернув увагу на надання жителям допомоги у АЗПСМ. Окреслив проблемні питання. Зокрема, роботу сімейних лікарів медсестер у складних умовах. Висловив надію, що реформи у первинній медицині матимуть позитивний результат і для населення, і для пацієнтів.

 

Заступник начальника управління охорони здоров'я Волинської ОДА Валерій Руцький відзначив, що за показниками медична галузь Ківерцівщини займає третє місце серед районів області. Це вагомий результат роботи всього колективу медиків.

 

Перший заступник голови Ківерцівської райдержадміністрації Юліан Таранчук подякував за об’єктивну оцінку роботи РТМО та КЗ «Ківерцівський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

 - В цілому медики Ківерцівського району спрацювали на високому рівні, про що красномовно свідчать основні рейтингові показники діяльності галузі. Щиро дякую лікарям та медсестрам за чуйне ставлення до пацієнтів, за терпіння і сподвижницьку працю, - підкреслив у своєму виступі Юліан Віталійович.

 

В обговоренні взяли участь завідувач акушерсько-гінекологічного відділення, депутат Волинської обласної ради Людмила Тимощук, головний лікар Цуманської лікарні Олена Граузе.


img_3721.jpgimg_3727.jpgimg_3725.jpgimg_3722.jpgimg_3723.jpg