За сприяння депутата обласної ради Володимира Дейни та голови РДА Валерія Ткачука ківерчанам відремонтували аварійне приміщення підвалу

img_8800.jpg

Проблеми з ремонтом будинків, каналізаційних мереж, дахів і під’їздів для ківерцівських містян досить актуальні. Не завжди міська влада, ВУЖКГ мають фінансові можливості щодо допомоги у вирішенні питань усіх заявників. Вкотре отримавши відмову від міського голови мешканці будинку по вул. Незалежності, 19 в м. Ківерці звернулися з проханням до голови РДА Валерія Ткачука щодо ремонту аварійного входу до підвального приміщення двоповерхового житлового будинку.

 

- Валерій Євгенович, уважно нас вислухав і пообіцяв вирішити проблему, - розповідає Фаїна Тимофіївна Гордіюк,  ініціатор клопотання. – Приємно були всі здивовані. Адже майже на наступний день приїхали працівники підприємства «Промбуд – 5» і в короткий термін, вичистили завалений вхід і побудували новий. У нашому під’їзді проживають в основному люди пенсійного віку. Ніхто не хоче створювати ОСББ. А на невеликі пенсії зробити якісний ремонт не можливо. Тому і звернулися до керівника райдержадміністрації.

 

- Депутат Волинської обласної ради Володимир Дейна завжди відгукується на прохання допомоги. Взагалі, на його рахунку багато добрих справ: допомога українським бійцям, які відстоюють кордони нашої держави на сході, виділення коштів на лікування тяжкохворих, допомога місцевим радам, установам району у вирішенні  проблем, - розповідає голова РДА Валерій Ткачук. -  От і цього разу він надав фінансову допомогу ківерчанам  для ремонту аварійного приміщення. Міська рада теж долучилася, надавши пісок і цемент. Так спільними зусиллями зробили для людей хорошу справу.

 

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Мешканці будинку 19 вул.Незалежності - Меркулова Валентина Федорівна, Вітер Галина Сергіївна, Басиста Лариса Олександрівна, Гордіюк Фаїна Тимофіївна щиро дякують депутату Волинської обласної ради Володимиру Дейні, голові райдержадміністрації Валерію Ткачуку, міській раді та ПП «Промбуд-5» за сприяння і допомогу в ремонті входу до підвалу їх будинку.


img_8799.jpgimg_8802.jpgimg_8801.jpg