Заходи до Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги

   6 травня в урочищі Лопатень відбудеться обласний фестиваль вокально-хорового мистецтва присвячений 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

  8 травня об 11.00 годині на Меморіалі Слави у міському парку відбудеться покладання квітів та панахида, присвячені Дню пам’яті і примирення (квіти буде покладено до пам’ятника Невідомому солдату, Борцям за волю України та Героям Небесної сотні). Цього ж дня о 12.00 годині  у районному краєзнавчому музеї відбудеться засідання “круглого столу” “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”. Після засідання очільники району, спільно із військовим комісаром району, відвідають ветеранів, які за станом здоров’я не зможуть взяти участь в урочистостях, за місцем проживання.

    9 травня 2015 року о 10 годині на Меморіалі Слави у міському парку відбудеться мітинг-реквієм, покладання квітів, панахида за загиблими, присвячені 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі  (збір жителів міста біля Меморіалу Слави). О 14 годині  покладання квітів та панахида, присвячені 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі відбудуться на території Лопатенського меморіального комплексу “Партизанська Слава”.

У міському парку і на стадіоні “Колос” протягом дня відбудуться спортивні заходи: кубок з волейболу (участь беруть команди сіл Липно, Берестяни, Тростянець, м. Ківерці); районний кубок з футболу ( між командами “Колос” м. Ківерці та  с. Липно); змагання з шахів і шашок.

Окрім того, передбачено провести ще і низку тематичних заходів. Серед них – зустрічі з ветеранами у бібліотечних, музейних та освітніх закладах району. До участі у них планується запросити учасників АТО та демобілізованих військовослужбовців. Урочисті заходи відбудуться в усіх населених пунктах району.