Заходи пожежної безпеки на особистому контролі у голови РДА

img_4930.jpg

Голова РДА Валерій Ткачук 12 квітня 2018 року провів робочу зустріч з  директорами шкіл та Ківерцівським РВ УДСНС. Спільно з заступниками голови РДА, заступником голови районної ради Тамарою Чигрин, начальником Ківерцівського РВ УДСНС Андрієм Кузьмовим, начальником районного відділу  освіти Миколою Грибуком, юристом районного відділу освіти Наталією Сурмик, менеджером Волинського обласного спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства протипожежних робіт Добровільного пожежного товариства України Миколою Мельничуком  та директорами ЗОШ сіл Сокиричі, Чимерин, Носовичі, Одеради, Метельне, Дідичі, Дубище обговорено заходи щодо пожежної безпеки в закладах освіти.

 

Керівники  освітянських установ несуть особисту відповідальність за забезпечення пожежної безпеки в навчальних закладах, - зазначив голова РДА Валерій Ткачук. - Перевірка навчальних закладів і дитячих установ на дотримання правил пожежної безпеки й забезпеченість необхідними засобами пожежегасіння встановила ряд недоліків, які потрібно ліквідувати, а не шукати причин.

 

Дане питання голова РДА Валерій Ткачук тримає на особистому контролі. Тому і мета зустрічі з освітянами була перевірка усунення недоліків щодо дотримання правил пожежної безпеки.

 

- Під час проведення перевірки інспектори звертали увагу на наявність та справність первинних засобів пожежегасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання шляхів евакуації з приміщень навчальних закладів, блискозахист, обробку дерев’яного покриття вогнетривкою сумішшю, стан утримання електрогосподарства та справність внутрішнього протипожежного водогону. Кожному директору дано припис на усунення недоліків у навчальному закладі. Якщо не ліквідувати порушення можуть були закриті школи, - зазначив начальник  Ківерцівського РВ УДСНС Андрій Кузьмов.

 

Директори ЗОШ поінформували керівництво району про зроблену роботу та співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо допомоги по облаштуванню пожежних водойм.

 

- Районний відділ освіти виділив кошти на придбання понад 600 вогнегасників. Також профінансовано проекти встановлення пожежної сигналізації. Коштів обмаль, але робитимемо все необхідне. Щось власними силами, щось за кошти з районного бюджету, - повідомив начальник відділу освіти Микола Грибук.

 

- Правила пожежної безпеки розроблені з метою забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці, виховання у навчальних закладах і визначають організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки, вимоги пожежної безпеки до утримання території, будівель, приміщень та споруд, загальні вимоги пожежної безпеки до інженерного обладнання, вимоги до утримання технічних засобів протипожежного захисту, а також порядок дій у разі виникнення пожежі. Керівники  освітянських установ несуть особисту відповідальність за забезпечення пожежної безпеки в навчальних закладах. Отже, ліквідувати недоліки потрібно негайно, - наголосив у підсумку голова райдержадміністрації Валерій Ткачук.


img_4929.jpgimg_4932.jpgimg_4933.jpg