Залізничників Ківерцівщини привітали з професійним святом

img_1337_kopirovat.jpg

Ківерцівщина – це край залізничників, адже тут важко знайти родину, в якій хоча б один з її членів не був причетний до залізничної справи. Саме місто Ківерці з’явилося на мапі вперше, як вузлова залізнична станція.

 

Сьогодні з нагоди Дня залізничника в актовій залі Ківерцівської дистанції колії відбулися урочистості, в яких взяли участь заступник голови  районної державної адміністрації Яна Церкевич та голова районної ради Василь Хмілевський.

 

У своїй вітальній промові до працівників залізничних магістралей, ветеранів галузі заступник голови РДА відзначила нелегку та вкрай важливу для регіону працю залізничників. Побажала їм та їхнім родинам здоров’я, миру, злагоди, добробуту і благополуччя.

 

"Завдяки високому професіоналізму, майстерності та особистій відповідальності працівників залізниці, галузь невпинно розвивається, підвищується якість перевезень. Розвиток і вдосконалення залізничного сполучення – невід’ємна складова економічного зростання держави, - наголосила Яна Церкевич. 

 

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня залізничника Почесними грамотами районної державної адміністрації, районної ради відзначено начальника Ківерцівської дистанції колії Михайла Скуду  та кращих представників залізничного підприємства.

 

З професійним святом своїх колег привітали начальник Ківерцівської дистанції колії Михайло Скуда та голова профспілкової організації.

 

Кращих працівників дистанції колії нагороджено Подяками, грошовими нагородами та цінними подарунками.

 

В ході урочистого заходу святковий настрій його учасникам створювали творчі колективи та солісти районного будинку культури ім. Михайла Ковальова.


img_1327_kopirovat.jpgimg_1325_kopirovat.jpgimg_1328_kopirovat.jpgimg_1335_kopirovat.jpgimg_1339_kopirovat.jpgimg_1340_kopirovat.jpgimg_1342_kopirovat.jpgimg_1346_kopirovat.jpgimg_1367_kopirovat.jpgimg_1371_kopirovat.jpgimg_1372_kopirovat.jpgimg_1374_kopirovat.jpgimg_1375_kopirovat.jpgimg_1375_kopirovat.jpgimg_1377_kopirovat.jpg