Заплановано низку заходів до Дня Гідності та Свободи і 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років

img_1457_kopirovat.jpg

Перший заступник голови районної державної адміністрації  Юліан Таранчук 13 листопада 2017 року провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в районі Дня Гідності та Свободи і проведення заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Участь у засіданні взяли представники районної та міської ради, керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих установ міста. Обговорено та узгоджено пропозиції, сформовано плани заходів.

Зокрема, заплановано 21 листопада 2017 року, о 14 годині провести тематичний захід біля пам’ятника Героям Небесної Сотні. О 14.30 цього ж дня у приміщенні районного будинку культури продемонструють фільм “Гвардія”. Напередодні, 20 листопада, в районній бібліотеці відбудеться поетичний вечір  присвячений подіям Революції Гідності.

25 листопада 2017 року представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, молоді та громадськості пройдуть громадською ходою від приміщення районної державної адміністрації до пам’ятника “Жертвам політичних репресій та голодоморів” у міському парку, де відбудеться скорботний захід. До пам’ятника покладуть композиції з колосків та квітів, священики відслужать панахиду за загиблими. Завершиться захід о 16 годині загальнонаціональною хвилиною мовчання та традиційною акцією “Запали свічку пам’яті”.

Протягом листопада у навчальних закладах, закладах культури району будуть організовані відповідні тематичні заходи, бесіди, виставки, презентації, присвяченні революційним подіям 2004 року та 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні.

- Маємо якісно організувати роботу, забезпечити проведення в районному центрі та інших населених пунктах району відповідних тематичних заходів на високому рівні, - сказав Юліан Таранчук.

- Обов’язок кожного з нас віддати належну шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси нашої держави під час Революції Гідності та пам’ятати про трагічні події 1932-1933 років, які також є невід’ємною сторінкою життя українців, - наголосив перший заступник голови райдержадміністрації.

Довідково:

День Гідності та Свободи з 2014 року щорічно відзначається в Україні 21 листопада відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка №872/2014 від 13 листопада 2014 року.

Щороку в четверту суботу листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів. У 2017-му він припадає на 25 листопада. 


img_1459_kopirovat.jpg