Засідання 14 сесії районної ради

sam_4955.jpg
 28 березня 2017 року відбулось пленарне засідання чергової 14 сесії районної ради, на розгляд якого було внесено понад 50 питань. На початку засідання депутати підтримали депутатські запити:  Короля А.П. щодо надання роз’яснень стосовно механізму притягнення до відповідальності осіб, на яких  було покладено виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного) (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки;  Чорненького Р.І. – про  виділення додаткових коштів з районного бюджету на санаторно-курортне лікування та реабілітацію ветеранів та учасників АТО в санаторії «Пролісок».
 
   Першим питанням, згідно затвердженого порядку денного, Григорій Вікторович Недопад – голова районної ради, прозвітував про свою   діяльність  за період роботи з 10.12.20115 по 31.12.2016 у тому числі  про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради. В процесі обговорення звіту, депутат обласної ради Тимощук Л.А. відзначила, що голова районної ради згуртував депутатський корпус, не зважаючи на різні політичні сили, які вони представляють,  налагодив тісну  співпрацю з обласними депутатами районної ради, які представляють Ківерцівський район та з народним депутатом України Іриною Констанкевич,  конструктивні робочі зустрічі відбуваються кожного місяця. Депутати  своїм рішенням взяли до відома цей  звіт та визнали роботу задовільною.
 
  Столярчук Ю.М. – начальник Ківерцівського відділу поліції Головного  управління Національної поліції у Волинській області проінформував щодо  роботи Ківерцівського відділу поліції  ГУНП у Волинській області  про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2016 рік та надав  відповіді на запитання, які були задані депутатами. Наступним було розглянуте питання «Про інформацію Маневицької місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури у 2016 році на території Ківерцівського району».
 
   Далі, своїм рішенням депутати   призначили на посаду редактора  редакції «Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» Михайленко Л.П., яка до цього виконувала його обов’язки. По питаннях «Про затвердження звіту про виконання районного  бюджету за  2016 рік», «Про затвердження звіту про витрачання коштів резервного фонду  районного бюджету за  2016 рік» та «Про внесення змін до рішення  районної ради від 30.12.2016 №12/3 ”Про районний бюджет на 2017 рік”  проінформувала  Єгорушкіна Олена Матвіївна – начальник управління фінансів районної державної адміністрації.
 
   Найбільше дискусій викликало питання «Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних підрозділах начально-виховних комплексів, дошкільних навчальних закладах Ківерцівського району». За пропозицією депутата Мисковця І.А. було надано протокольне доручення постійній комісії районної ради  з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення  детально вивчити питання щодо  проведених розрахунків вартості харчування на одну дитину для різних ДНЗ району та проінформувати районну раду на наступній сесії.
 
Крім того,  було розглянуто ряд питань що стосуються  управління  майном  спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району,   затверджено список присяжних, внесено зміни до Регламенту роботи Ківерцівської районної ради Волинської області сьомого скликання. Депутати  прийняли більше десяти рішень щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться  за межами населених пунктів Тростянецької, Хорлупівської, Берестянської, Дернівської, Дідичівської, Журавичівської  та Омельненської сільської ради.  
 
   Були прийняті рішення: щодо   підтримки   звернення   депутатів  Маневицької  районної  ради до Голови Верховної ради України А.В.Парубія, Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана щодо внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік; про  звернення депутатів Ківерцівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України,  Волинської обласної ради про визнання осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій у період її проведення, бійцями-добровольцями антитерористичної операції. При розгляді питання «Різне», депутати районної ради підтримали ряд звернень, зокрема: звернення депутатської  фракції «ВО «Батьківщина» до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України про недопущення скасування мораторію на продаж  сільськогосподарської землі; депутатське звернення Мисковця Ігоря Анатолійовича   щодо внесення змін до  Закону України «Про зайнятість населення»; Ковельської районної ради до Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості (ДП «УкрНДНЦ») щодо розробки та введення в дію нового ДСТУ взамін ГОСТу 5542-87( Гази горючі природні для промислового та комунально- побутового призначення) та звернення депутатів Ківерцівської районної ради до Волинської обласної ради, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
 
Cайт райради

sam_4962.jpgsam_4953.jpgsam_4958.jpgsam_4959.jpg