Засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення

img_2003.jpg

6 грудня 2017 року у конференц залі Ківерцівського районного центру зайнятості відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення. У ньому брали участь заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Мовяк, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Оксана Меріда, голова районної ради Василь Хмілевський, перший заступник голови РДА Юліан Таранчук, голова громадської ради при РДА Надія Кузьміч, начальник відділу освіти РДА Микола Грибук, голова Жидичинської ОТГ Галина Матвіюк, представники установ, організацій, підприємств району та профспілкових комітетів.

Розпочав засідання голова координаційного комітету сприяння зайнятості населення, депутат Волинської обласної ради, Володимир Дейна, який представив учасників засідання і надав слово директору РЦЗ Миколі Музичуку. 

 

Микола Євгенійович поінформував про виконання Програми зайнятості населення за 10 місяців 2017 року. За словами керівника, послугами служби зайнятості у пошуку місця праці у звітному періоді скористалася 2941 особа незайнятого населення району, працевлаштовано 1599 чоловік. 14 безробітних отримали одноразову виплату для відкриття власної підприємницької діяльності. Участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 439 безробітних. Працівники служби зайнятості здійснюють інформаційну підтримку безробітних. На веб-сайті обласної служби зайнятості щотижнево розміщується інформація для роботодавців і тих хто у пошуку роботи. 

 

При обговоренні питання Володимир Дейна та Анатолій Ніфака відмітили співпрацю служби зайнятості з підприємцями та підприємствами району. Вони наголосили на з плинності фахівців робочих професій закордон, та й великі підприємства ПАТ «SKF» Україна», Богдан, Кромберг Шуберт та інші пропонують не тільки навчання, соціальний пакетале й хорошу легальну заробітну плату. Тому середній та малий бізнес потерпає.

 

 Про дотримання норм законодавства в частині мінімальних гарантій оплати праці поінформувала начальник відділу праці Управління соціального захисту населення Ківерцівської РДА Віра Лучко.

 

Про Меморандум співпраці між Волинським обласним центром зайнятості та Службою автомобільних доріг у Волинській області розповів директор Ківерцівського РЦЗ Микола Музичук. До обговорення питання долучилися начальник дільниці філії  "Рожищенський автодор" Анатолій Іванов та Журавичівський сільський голова Алла Гонтар.

 

З доповіддю про проведення моніторингу та прогнозування щодо поточних та перспективних потреб ринку праці області у професійних кадрах робітничих професій і кваліфікаційних вимог до них з боку роботодавців виступив начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівського РЦЗ Михайло Марчук.

 

- Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою. А кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які самовіддано працюють на розвиток країни. Корисною і вагомою є робота служби зайнятості із дослідження особливостей ринку праці, потреб роботодавців і настроїв безробітного населення. Місцеві органи державної влади завжди сприятимуть такій діяльності, - наголосив у своєму виступі перший заступник голови РДА Юліан Таранчук.

 

Члени  комітету прийняли щодо кожного питання відповідні рішення.


img_2013.jpgimg_2012.jpgimg_2007.jpgimg_2005.jpgimg_2015.jpg