Засідання оргкомітету до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

img_3913.jpg

15 лютого 2017 року відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Ківерцівщині Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Засідання організаційного комітету провів перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, також до нього долучився  і голова РДА Валерій Ткачук.

 

   Відповідно до Указу Президента України  «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року-лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 

   Відповідні вшанувальні заходи проводитимуться у районі з 15 по 25 лютого 2018 року закладами культури та освіти району у територіальних громадах та загальноосвітніх навчальних закладах.

 

   А  20 лютого 2018 року о 16.00 год. у сквері Героїв Євромайдану м. Ківерці відбудеться вечір-реквієм з вшанування  пам’яті Героїв Небесної Сотні  “ У їхніх серцях жила Україна” та покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.


img_3910.jpgimg_3914.jpg