ЗБІРНА КОМАНДА КІВЕРЦІВСЬКОЇ ДЮСШ В ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ ВИБОРОЛА ІІІ місце НА ЧЕМПІОНАТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ.

19 квітня в м.Луцьк відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ (2000р.н. та молодші) з метою виявлення та відбору кращих спортсменів до складу збірної команди Волині для участі в чемпіонаті України в м.Кропивницький. В змаганнях взяли участь 16 команд та понад 300 учасників зі всієї Волинської області.

Ківерцівський район у цих змаганнях представляли вихованці Ківерцівської ДЮСШ та посіли наступні місця: переможцями змагань стали Панасюк Мирослава (ЗОШ І-ІІІст. №3 м.Ківерці) на дистанції 800м ( з результатом 2.22с.) та Чиж Ірина (ЗОШ І-ІІІст. №4 м.Ківерці) на дистанції 3000м. ( з результатом 11.42с) посівши І місця; Королюк Іванна (ЗОШ І-ІІІст. №3 м.Ківерці) на дистанції 3000м. (з результатом 11.56с) виборола ІІ місце; Мельник Дмитро (ЗОШ І-ІІІст. №3 м.Ківерці) на дистанції 3000м. (з результатом 11.10.5с), Ховайло Артем (смт.Цумань)  стрибках у довжину ( з результатом 5.44м.), Чепура Марія (ЗОШ І-ІІІст. №3 м.Ківерці) на дистанції 400м. (з результатом 1.07.5с) вибороли  ІІІ місця; Чумак Ангеліна (смт.Цумань) стрибки у довжину (з результатом 4.59) посіла 4 місце; Харитонюк Орест ( КЕШ м.Ківерці) на дистанції 400м. (з результатом 58.7с.) посів 6 місце; Кисель Василь (с.Суськ) на дистанції 800м (з результатом 2.19.7с.) посів 8 місце; Самолюк Марта (с.Суськ) на дистанції 400м. (з результатом 1.14с) посіла 13 місце; Лавренюк Юлія (ЗОШ І-ІІІст. №3 м.Ківерці) на дистанції 800м. (з результатом 2.51.7с.) посіла 14 місце; Нарушевич Софія (ЗОШ І-ІІІст. №4 м.Ківерці) на дистанції 400м. (з результатом 1.15.0с.) посіла 15 місце; Куцик Діана (ЗОШ І-ІІІст. №3 м.Ківерці)  на дистанції 800м. (з результатом 2.57.5с.) посіла 17 місце; Кузьмич Настя (ЗОШ І-ІІІст. №3 м.Ківерці)  на дистанції 400м. (з результатом 1.19с.) посіла 20 місце. В естафеті юнаки посіли ІІІ місце ( з результатом 2.25.2с.).

ЗБІРНА КОМАНДА КІВЕРЦІВСЬКОЇ ДЮСШ В ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ ВИБОРОЛА ІІІ міісце.

Тож побажаємо в подальшому спортсменам підвищувати свою спортивну майстерність та досягати нових перемог та вдалих виступів на Чемпіонаті України.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі з легкої атлетики Данилюк О.А., Данилюк А.Ю., Левчук О.В., Огоновська О.В.