Жидичинським матерям-героїням вручили нагороди

image-0-02-05-c260fcee7501c77e5ae74745da07fd0aa7e081c57f7e375663823a3be4728f30-v.jpg

Урочисте вручення посвідчення та нагрудного знака до почесного звання України «Мати-героїня» відбулося сьогодні у Жидичинській сільській раді. Вручив нагороди матерям-героїням перший заступник голови Ківерцівської районної державної адміністрації Юліан Таранчук.

 

Відповідно до Указу Президента України, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку, вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним жінкам - мешканкам села Жидичин Онищук Світлані Анатоліївні та Романюк Ганні Володимирівні, які народили і виховали по вісім дітей.

 

На честь матерів-героїнь звучали привітання і від сільського голови Юлії Дащук.

 

«Ці державні нагороди є визнанням материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові, які вони вкладають у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров»я, часу, недоспаних ночей та переживань. Не зупинятись на досягнутому! Низький уклін Вам, матері – берегині нашого краю!»- наголосив Юліан  Таранчук.

В свою чергу матері-героїні висловили щирі слова Президентові України Порошенку П. О., керівництву області, району, сільської ради.