Жителів Ківерцівщини запрошують до військової служби за контрактом

sam_2533.jpg

    У четвер, 7 липня, районний військовий комісаріат розгорнув рекрутинговий пункт на привокзальній площі та автостанції Ківерець, аби донести населенню інформацію про необхідність боронити власну державу професійною армією, соціальні гарантії та перспективи у військовій службі на контрактній основі. У цей день містечкова ярмарка. Отже тих, кого зацікавила така інформаційна акція, було чимало. З колонок лунали промо-ролики щодо популяризації служби у ЗСУ. 

    Військовий комісар, майор, Руслан Уніфонтович розповів про контрактну службу, заробітну плату військових і соціальні гарантії.

      Ківерцівський військкомат активно співпрацює з районним центром зайнятості населення. Військова служба –  це високооплачувана робота.

    “На початку 2016 року Ківерцівська районна рада прийняла Програму  щодо підтримки військовослужбовців. Кожен контрактник отримає матеріальну допомогу у сумі 5 тисяч гривень. Міська, селищні, сільські ради приняли і свої  відповідні рішення”, – повідомив військовий комісар.

      Варто не забувати про фінансове забезпечення кожного місяця для солдата на контрактній формі служби, яке тепер становить 7 тисяч гривень. До того ж, передбачені додаткові виплати: допомога на оздоровлення, матеріальна допомога; речове забезпечення; вибір місця служби по всій території України; якісна безкоштовна медична допомога у військових шпиталях; час перебування на військовій службі зараховується до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

    Ознайомитись з усіма положеннями військової служби за контрактом можна у інформаційних пунктах щоденно, з понеділка по п»ятницю, або ж у Ківерцівському районному військовому комісаріаті.

Інна Тетюрко


sam_2535.jpgsam_2532.jpgsam_2530.jpgsam_2534.jpgsam_2536.jpgsam_2537.jpg