Жителів району агітували до проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України

image-0-02-04-96606f4f1d099fc83f3bf9d12755c28af936a139a5956600f2e8fc25858adafd-v.jpg

На виконання спільного рішення голови Ківерцівської районної державної адміністрації та військового комісара Ківерцівського районного військового комісаріату щодо організації виконання заходів з комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом у першому кварталі 2018 року, в  районні активізовано заходи з відбору громадян України для проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України.

 

Зокрема, мобільна група у складі представників військкомату, райдержадміністрації та представників Володимир-Волинської військової частини впродовж тижня працювала у населенних пунктах району. Зокрема, члени мобільної групи відвідали села Сокиричі, Борохів, Звірів, Дерно,Тростянець, Журавичі, Омельне, селища Олика та Цумань, зустрілися з головами органів місцевого самоврядування та відповідальними за мобілізаційну роботу щодо залученням громадян району на військову службу за контрактом. Також проведено зустрічі-бесіди з жителями сільських, селищних рад, які бажають служити у ЗСУ за контрактом.

 

Командир інженерно-саперного взводу танкового батальону м. Володимир-Волинський Ернест Балог та сержант Ківерцівського РВК Іван Максимюк розповідали про досвід служби у ЗСУ, соціальний захист військовослужбовців, роздали інформаційні буклети.

 

- Основні вимоги до кандидатів на контракту службу – це вік від 18 до 60 років, відповідна фізична підготовка та придатність за станом здоров'я, - зазначає Іван Максимюк. - Для військовослужбовців, які зголошуються служити за контрактом передбачено хороше грошове забезпечення – від 7 тисяч гривень, соціальні гарантії, можливість отримати житло та  навчатись у вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової службивійськової служби в Збройних Силах України.

 

Жителям району, які також бажають проходити військову службу за контрактом в Збройних Силах України, отримуючи гідне грошове забезпечення та відповідні соціальні гарантії від держави, прохання звертатися до Ківерцівського районного військового комісаріату м. Ківерці, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 6, контактні тел.  2-14-52 або 2-13-72.