Жнивує ФГ «Боміс»

img_7905_kopirovat.jpg

      Господарства Ківерцівського району продовжують кампанію з збирання врожаю ранніх зернових культур – жнива 2017 в розпалі. Враховуючи, що в нашому районі значна частина зайнятого населення працює саме в аграрному секторі, то від кількості і якості зібраних врожаїв залежить добробут багатьох родин. Аграрії докладають  чималих зусиль, аби зібрати вирощене в найкоротші терміни і без втрат.

    Днями голова Ківерцівської районної державної адміністрації Валерій Ткачук в рамках робочої поїздки відвідав фермерське господарство «Боміс»  Миколи Барабаша.

      «З ранку до пізнього вечора збираємо урожай зернових, на полях працюють комбайни. Хочемо у стислі терміни, до дощів, завершити роботу. Працюємо лише власною технікою,»- розповідає Микола Барабаш.

    За словами господаря цьогорічний врожай хороший.  «Боміс» - підприємство, яке високих показників урожайності досягає завдяки введенню науково-обгрунтованих сівозмін, внесенню органічних добрив, дотриманню технологій  вирощування.

     Валерій Ткачук оглянув пшеничні поля, де  в цей час тривала напружена робота комбайнерів. «Показники господарства показують, що Микола  Сергійович досвідчений хлібороб», - наголошує очільник Ківерцівського району.

     Тут же на полі Валерій Євгенійович спілкується з працівниками господарства. У всіх гарний настрій і жарти, використовують перепочинок, щоб напитися джерельної води бо спекотно.
      Детально ознайомившись з діяльністю ФГ «Боміс», поспілкувавшись з керівництвом, голова райдержадміністрація Валерій Ткачук зауважив: «Саме завдяки діяльності таких господарств та господарів  наш хліборобський край відроджує славу аграрного регіону».

 

На фото: жнива на полях фермерського господарства "Боміс". 

     

Інна Тетюрко


img_7898_kopirovat.jpgimg_7897_kopirovat.jpgimg_7901_kopirovat.jpgimg_7903_kopirovat.jpgimg_7906.jpgimg_7904_kopirovat.jpgimg_7910.jpgimg_7908.jpg