Зі столітнім ювілеєм привітали жительку села Жорнище

img_4614.jpg

Із столітнім ювілеєм жительку села Жорнище Катерину Климівну Козак привітали голова райдержадміністрації Валерій Ткачук, його заступник Яна Церкевич і Жорнищенський сільський голова Сергій Кучер.

 

Ювілярка гостей зустрічала у хорошому настрої. Доглядає Катерину Климівну невістка Люба, медик за фахом, допомагає рідня.

 

- У цей святковий день найщиріші наші вітання, засіваємо ними Ваші життєві дороги і щиро зичимо міцного здоров’я та великого людського щастя. Хай Бог обдаровує усілякими гараздами, міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних. Многая Вам літа», - із такими словами ювілярку вітав голова райдержадміністрації. Він подарував іменинниці квіти, а Яна Церкевич – солодощі. Одну тисячу гривень Катерина Климівна отримає з районного бюджету, відповідно програми соціального захисту населення району на 2014-2018 роки.

 

- Найбільше наша бабуся любить солодощі, цукерки, банани, а так їсть все, апетит хороший. Але у зв’язку з переломом кісток тазу вона вже багато років лежача. Якось викликали швидку, бо почувала Катерина Климівна себе  погано. Лікар поміряв тиск – показав прилад  120 на 80, а коли зробили кардіограму, то вона була, як «у 50-60 літньої» людини. Всі дивувалися, - розповідає невістка про секрети довголіття.

 

Доля була надзвичайно складною у цієї жінки. Народила Катерина Козак п’ятеро дітей. Чоловік помер рано. Наразі залишився син, який живе у Казахстані, невістка та інша рідня. Син постійно телефонує. Господь дав сили Катерині Климівні вистояти та здолати усі негаразди. Плідно працювала на ланах у місцевому колгоспі. Сама сіяла, орала, ростила дітей. Була знатною майстринею, сама ткала, вишивала, шила одяг і родині, і односельцям. Катерина Козак гордиться сімома внуками і десятьма правнуками, є вже прапраправнуки.

 

Показує пані Люба вишиванки та ткані доріжки.   Старенькі швейна машинка та ткацький верстат досі справні.  Ткані килими на долівці і дивані, як вишите різними кольорами  довге життя Катерини Климівни,  якому сплетені і радощі, і смуток.

 

Щиро бажаємо Катерині Климівні міцного здоров'я і Божого благословення!


img_4607.jpgimg_4608.jpgimg_4612.jpgimg_4611.jpgimg_4624.jpgimg_4626.jpgimg_4627.jpgimg_4629.jpg