ЗНОВУ ПЕРШІ, ЗНОВУ НАЙКРАЩІ

З   метою      розвитку      науково-технічної     творчості учнівської молоді та інтелектуальних рис особистості школяра, популяризації досягнень    вихованців   гуртків    науково-технічного  напряму на  базі  Центру науково-технічної   творчості    учнівської   молоді    протягом    березня-квітня 2019 року проходила обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

 

На захід було представлено 220 робіт з різних видів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Високого рівня в мистецькій творчості досягли  вихованці Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості.

На підставі рішення членів журі визнані переможцями обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та нагороджені дипломами управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації

      

 

   за зайняте I місце:

Бондарук Зоряна, вихованка зразкової творчої майстерні декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Величний символ України», керівник Мирослава Дудко.

 

 

 

за зайняте ІI місце:

 

Дейна Вікторія, вихованка зразкової творчої майстерні декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботи «Закохані у сонце», «Польові квіти», керівник Мирослава Дудко.

 

за зайняте III місце:

 

Мосійчук Вікторія, вихованка гуртка «Паперопластика» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Гиля гуси до води», керівник Надія Якимчук;

 

 

 

Якимчук Єгор, вихованець гуртка «Паперопластика» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Український колорит», керівник Надія Якимчук.

 

Мохнар Надія, вихованка гуртка «Художнє ткацтво» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Турбота», керівник Світлана Черкашина.

 

Усі роботи будуть представлені на Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у м. Києві.

 

 

Світлана Киричук, методист ЦДЮТ