Зустріч з представниками ТОВ «Укрмілкінвест»

simeyni-molochni-fermi_dlya-saytu.png

В рамках реалізації Агропроекту «Територія майстерності» в Ківерцівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості 14 лютого 2019 року пройшла робоча зустріч з представниками ТОВ «Укрмілкінвест» - холдинговою компанією, яка має намір реалізувати на Волині успішний досвід створення сімейних молочних ферм із залученням власних коштів та коштів канадського уряду і спеціалізується в галузі молочного тваринництва з використанням сучасних технологій, засновник Кластеру «Натуральне молоко».

 

Суть даної співпраці полягає в наступному:

  • - ТОВ «Укрмілкінвест» допомагає селянам в оформленні документів для створення сімейної ферми;
  • - надає консультації з юридичних та інших питань;
  • - допомагає побудувати або реконструювати приміщення, надає обладнання та велику рогату худобу, однак деякі витрати селяни повинні повернути;
  • - УМІ прийматиме молоко за ціною на 1 гривню більшою від ціни молокозаводу для населення

Для прикладу, створення сімейної ферми з 10 корів: 

  • УМІ надає 80 тис.грн. на обладнання, десять корів на суму 180 тис. грн та кошти на будівельні роботи (близько 50 тис.грн).
  • Протягом 4 років власники ферм повертають 40 тис. грн (інвестиції в обладнання), інші 40 тис.грн – безповоротна допомога. Інвестиції ВРХ 180 тис.грн. надаються на умовах 15 % річних з щорічним погашенням рівними частинами протягом 4-х років.

Захід пройшов у формі діалогу. Зацікавлені учасники виявили бажання відвідати одну з успішних сімейних молочних ферм створених за допомогою ТОВ «Укрмілкінвест» 22 лютого 2019 року.

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями                                  Пшеничук І.Л.

 

За детальною інформацією звертайтесь у Ківерцівську районну філію Волинського обласного центру зайнятості або за телефоном (03365) 2-14-69


img_20190214_123103.jpgimg_20190214_115759.jpgbroshura.jpg