Зустріч представників органів самоорганізації населення, громадських організацій та активних безробітних

  7 липня  2015 року в Ківерцівському районному центрі зайнятості проведено навчальний семінар  представників органів самоорганізації населення, активних безробітних, представників об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), на тему "Візьми ініціативу в свої руки". Участь в зустрічі взяли 16 запрошених представників.

  Навчальний семінар відбувався в рамках проекту "Місцева демократія. Волинь. Перезавантаження", що реалізується за підтримки Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та  ОСН  спільно із Волинським  Інститутом  підтримки та розвитку  Громадських Ініціатив

  Проводив  семінар президент Волинського інституту підтримки та розвитку Громадських ініціатив Петро Лавринюк, який розповів присутнім про тенденції та перспективи адміністративно-територіальної реформи в Україні, про роль місцевого самоврядування під час територіальної реформи та про те, як вона вплине на самоорганізацію та об'єднання громадян.

    Особлива увага під час навчання була приділена формам самоорганізації населення, нормативно-правовій основі діяльності цих структур, співробітництву об'єднань органів самоорганізації населення, ОСББ з правоохоронними органами, комунальними службами та органами державної влади.

   Учасники зустрічі отримали корисні знання та інформацію щодо можливостей органів самоорганізації населення. Кожен учасник навчання отримав набір роздаткових матеріалів, що містив презентаційні матеріали та зразки документів.