Зустріч з роботодавцем

img_4977.jpg

Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРОВУД" займається переробкою деревини, виготовленням тарної дошки для овочів та фруктів. Свою діяльність товариство здійснює на території міста Ківерці.

 

Днями директор Ківерцівського РЦЗ Микола Музичук та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Марчук зустрілися з головою товариства "ПРОМВУД" Сергієм Фокіним та інженером з виробництва Анатолієм Демчуком. Під час зустрічі обговорено низку питань, відносно шляхів забезпечення роботодавця професійними кадрами. Микола Євгенійович проінформував роботодавця про сучасні технології служби зайнятості, а саме запровадження скайп-співбесід, відеорезюме тих, хто шукає роботу, відеопрезентацій вакансій, тощо. Особливу увагу Михайло Володимирович звернув на можливість компенсації фактичних витрат роботодавця у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Представників ТЗОВ "ПРОМВУД" зацікавили форми співпраці з центром зайнятості.

 

Домовлено, що Ківерцівський РЦЗ підбере 15 осіб з числа безробітних та організує професійну підготовку шляхом професійного навчання безпосередньо у роботодавця з подальшим гарантованим працевлаштуванням.

 

Начальник відділу взаємодії

з роботодавцями Ківерцівського РЦЗ                                        Михайло Марчук.