Звернення до громадяни щодо запобігання пожежам і трагічним випадкам

53733120.jpg

Через порушення правил пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням, електричними обігрівачами, газовими приладами ризик виникнення пожеж. Перегрівання печей на твердому паливі, необережне поводження з вогнем при курінні в ліжку,  перевантаження електричної мережі, відсутність металевого листа перед топковим отвором, сушіння речей на електричних камінах та над газовими приладами – ось основні причини пожеж і трагічних випадків цієї зими в області.

 

Суттєвим ризиком для життя і здоров’я є порушення правил безпеки при виході на вкриті льодом водойми. Уже цього року зареєстровано два трагічних випадки загибелі дітей на льоду, одного хлопчика вдалось урятувати. Для запобігання нещасним випадкам на вкритих кригою водоймах не відпускайте дітей розважатися на лід без нагляду дорослих. Ступаючи на кригу, не перевіряйте її міцність ногою, а використовуйте палицю. Не можна також стрибати та бігати по тонкому льоду, збиратися великими групами на одному місці. Якщо ж ви все-таки опинилися у крижаній воді, а поряд нікого немає, розставте широко руки, спиною ляжте на край ополонки і перекотіться в напрямку берега. Вирушайте на допомогу людині, яка провалилася під лід, поповзом, використовуйте дошки, палиці, санки, лижі, міцні шарфи або інші предмети, які є під рукою.

 

 

Якщо ви стали свідком надзвичайної події або самі потребуєте допомоги у критичній ситуації, звертайтеся за допомогою до Служби порятунку за номером «101».

 

 

Ківерцівський РВ УДСНС