Звернення голови облдержадміністрації Володимира Гунчика з нагоди визволення Волині від нацистських загарбників

img_8971.jpg

   Шановні волиняни! Минає 71 рік відтоді як Волинь звільнили від нацистських загарбників. Область, як і вся Україна, зазнала величезних втрат у важкій боротьбі проти окупанта. Чи не кожна волинська сім’я на собі відчула пекельний біль утрати. Пам’ять про війну й досі ятрить серця українців та волинян зокрема.

    Сьогодні ми повинні низько схилити голови перед тими, хто пройшов вогняними стежками війни, хто під зливою куль та снарядів зумів вистояти, перемогти ворога та повернутися живим. Ми повинні відати шану тим, хто не повернувся, поклавши своє життя на вівтар смерті заради мирного неба над головами нащадків.

    Згадуючи про страшні лихоліття, які довелося пережити українському народові на шляху до Незалежності та визнання, ми повинні пам’ятати, що перемоги не було б без віри людей у самих себе, у свою державу, без відчуття високого патріотизму та відданості національній ідеї. Сьогодні саме ці почуття допомагають нашим хлопцям на передовій, які змушенні зі зброєю в руках, ціною власного здоров’я та життя, відстоювати територіальну цілісність та суверенітет Української Держави. Вірю, що перемога буде за нами, адже усіх українців об’єднує єдине бажання та прагнення, мета, яка дає силу боротися та перемагати, – вільна, незалежна, квітуча Україна.

    Дорогі волиняни! Шановні ветерани! Прийміть найщиріші слова привітань із нагоди Дня визволення Волинської області від нацистських окупантів. Миру й злагоди вам, Божого благословення та ласки кожній волинський сім’ї, кожному дому, усій Україні!

 

З повагою, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

 
Відділ інформаційної політики облдержадміністрації