Звірівський дитсадок відсвяткував ювілей.

dscn2743.jpg

Минуло вже 40 років відколи був заснований Звірівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко». Приємно відзначити, що з теплими словами та подарунками для вихованців завітали до нашого закладу провідний спеціаліст Ківерцівського районного відділу освіти Міленіна Л.С., голова райкому профспілки Бабійчук Є.П., представники Звірівської сільської ради на чолі з головою Панасовичем С.С..      

 

Директор будинку культури с. Звірів Бондар Л.П. та вокальна група підготували музичні вітання. Долучилися до святкування бібліотекар звірівської книгозбірні Гаврилюк Л.М., директор ЗОШ І-ІІ ст. Мосійчук Л.Л. та педагогічний колектив, вокальний гурт «Волошки» під керівництвом заслуженого вчителя України Приходько М.І., настоятель місцевого храму отець Василь, члени батьківського комітету, колишні працівники закладу.

 

Неможливо було стримати емоції, дивлячись на старання наших талановитих діток! Які мелодійні та дзвінкі пісні лунали, які вправні та запальні композиції танцювали!

 

Як годиться, гостей зустрічали короваєм, добрим словом, листівкою-серцем на згадку. А проводжали - піснею, яка линула від душі, запрошуючи до нас в гості ще!

 

Ми, працівники закладу, гордимося здобутками своїх вихованців! Адже вони у нас НАЙКРАЩІ!!

 

Дякую педагогам, персоналу, ветеранам праці за сумлінну роботу, за кожне зернятко любові, добра засіяне у дитячу душу. Щиро дякую батькам за розуміння і постійну підтримку, керівникам сільради і відділу освіти за сприяння у роботі. Ще раз усіх зі святом!

                                               

Гуменюк Оксана Володимирівна,

завідувач ДНЗ с. Звірів


dscn2697.jpgdscn2731.jpgdscn2723.jpgdscn2745.jpg