Зворушливим та незабутнім стало свято останнього дзвоника для одинадцятикласників Ківерцівської експериментальної школи.

sam_5286.jpg

      Шкільна громада зібралась на лінійку з нагоди свята останнього дзвоника. Щоб привітати з цим важливим у їх житті днем до школи завітали почесні гості: Олександр Троцюк – пастир церкви Євангельських християн-баптистів, Петро Чайка - директор «Української місії Благовістя», депутат Ківерцівської міської ради, Ольга Матвійчук - представник фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», Людмила Власюк – методист районного  відділу  освіти.

     Традиційно запрошують на урочисту лінійку випускників з їх класними керівниками. Піднято прапор держави під звуки Гімну України.

     Розпочинає захід  молитвою Олександр Троцюк. Діти та батьки уважно слухають настанови. До молитви «Отче наш», яку промовляють школярі початкової ланки, поступово приєднуються усі.

      Директор школи  Світлана Свиновей привітала шкільну родину зі святом. Вона  вручила Почесні грамоти, Подяки від районного відділу освіти переможцям конкурсів олімпіад. Керівник зазначили, що вже котрий рік поспіль педагогічний та учнівський колективи КЕШ  тримає стійку лідерську позицію в районі у кількості переможців конкурсів, олімпіад, турнірів, відмінників та медалістів, побажала випускникам успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та вступити на навчання до омріяних вищих навчальних закладів, а молодшим школярам та педагогам якомога приємніше провести літній відпочинок, оздоровитися, щоб з новими силами восени повернутися до навчання.

     До вітань приєднався директор «Української місії Благовістя» Петро Чайка.

     Від імені голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці та фонду «Тільки разом» призерам олімпіад Ольга Матвійчук вручила  путівки до оздоровчого табору Артек-Буковель.

     Багато теплих слів звучало у цей день від четвертокласників, класного керівника випускників, їх першої вчительки, представника батьківського колективу. На згадку про останній дзвоник одинадцятикласникам вручено маленькі дзвіночки.

    Звучить шкільний вальс і символічні кульки летять у синю височінь – це на завершення свята випускники традиційно відпустили в небо жовто-блакитні кульки, попередньо загадавши своє найпотаємніше бажання.

      Лунає останній дзвоник. Ведучі оголошують про закінчення урочистого дійства. Попереду канікули у школярів та вступні іспити у одиннадцятикласників. Побажаємо усім Божого благословення та віри у себе.

 

Інна Тетюрко


sam_5245.jpgsam_5247.jpgsam_5243.jpgsam_5248.jpgsam_5242.jpgsam_5241.jpgsam_5244.jpgsam_5250.jpgsam_5249.jpgsam_5255.jpgsam_5251.jpgsam_5267.jpgsam_5257.jpgsam_5272.jpgsam_5265.jpgsam_5264.jpgsam_5266.jpgsam_5271.jpgsam_5260.jpgsam_5262.jpgsam_5268.jpgsam_5270.jpgsam_5273.jpgsam_5275.jpgsam_5277.jpg