До передової поїхав черговий УАЗ та вантаж з провізією для бійців ЗСУ та добровольчих формувань.

sam_0660.jpg

Сьогодні від міської ради відправився на схід, забитий вщент необхідним провіантом грузовий автомобіль.  Завантажували його місцеві активісти протягом двох годин.

Продовольчі подарунки звезено з різних населенних пунктів району, долучилися і школярі ЗОШ №3 та 4. 

Тушонки, продукти, консервації, овочі та фрукти, засоби гігієни, солена риба, домашні вареники та солодощі - старанно запаковано у ящики. Чим ще можна підняти бойовий дух та віру у надійний тил, як не домашніми смаколиками з малої батьківщини? Крім продуктів харчування та інших речей для забезпечення потреб особового складу, українські військові отримають модернізований автомобіль «УАЗ». Він використовуватиметься в якості машини швидкої допомоги та перевезення особового складу. Для наших вояків її придбали патріотично налаштовані громадяни Ківерцівщини.

Водій Сергій Чухрій виконує свою місію далеко не вперше. Супроводжують вантаж заступник керівника апарату райради Анатолій Пушкін, депутат міської ради, керівник Самооборони, Сергій Гетманчук, член виконкому Василь Озоровський. За свою безпеку не переживають. Значно більше їх турбує цілісність вантажу.

Голова районної ради Григорій Недопад спонсорував на дорогу 70 літрів солярки, 60 л.- допомога Любешівського осередку ВО Свободи.  "Небайдужим людям подяка величезна!",- говорять голова РДА Валерій Ткачук та міський голова Володимир Жгутов.

 

Ми не маємо стояти осторонь, коли вирішується доля нашої країни. Українські бійці ціною власного здоров'я і життя захищають наш з вами мир і спокій.  Місцеві активісти, які постійно допомагають бійцям в зоні АТО і надалі продовжують активно збирати та доставляти необхідну підтримку військовим.

Інна Тетюрко


sam_0664.jpgsam_0663.jpgsam_0662.jpgsam_0665.jpg