Гуманітарна комісія міської ради сьогодні не відбулася

sam_0415.jpg

    «Засідання постійної комісії з питань культури, освіти, медицини, соціального захисту, законності  та  правопорядку, молоді, спорту, міжнародної співпраці та об’єднання громад Ківерцівської міської ради сьомого скликання не відбулося у зв'язку з відсутністю кворуму через неявку наступних членів комісії: Михайленко Л.П., Данилюк Л.С., Борульник Ю.О., Терещук І.Г. (завчасно попередила про свою відсутність), Шпирук В.В.» - таку інформацію сьогодні оприлюднив сайт Ківерцівської міської ради.

    На засіданні планувалося розглянути Депутатське звернення Вячеслава Гордіюка щодо неетичної поведінки депутата Сергія Гетманчука на комісіях міської ради і пропозицію щодо виключення цього депутата зі складу тимчасової комісії з розподілу земельних ділянок учасникам АТО. Голова комісії Роман Стецькович оголосив про відсутність кворуму і, відповідно, неможливості прийняття будь-яких рішень. 

   Та це не завадило присутнім висловити свою думку по ситуації, що виникла по роботі в комісії щодо розподілу землі. Представники громадськості, депутати районної, міської рад, учасники АТО активно обговорювали ситуацію, що склалася.

   Депутат Вячеслав Гордіюк відстоював свою думку і поінформував про зустріч з Андрієм Квачем та влагодження певних непорозумінь. Він вкотре зазначив, що ні в якому разі не хотів образити учасників АТО. Конфлікт надуманий і штучно зроблений зацікавленими особами.

      Голова комісії з організації проведення жеребкування щодо розподілу земельних ділянок між учасниками АТО, голова земельної комісії, Віктор Лисюк говорить, що під час роботи комісії у нього виникло ряд зауважень щодо підготовки подачі документів. Отже, слід не тільки розглянути подані заяви на земельні наділи, але їх і впорядкувати.

      Депутат Юрій Тананайський поцікавився, чому на сайті міської ради на позачергову сесію, що запланована на  3 березня, стояло до розгляду одне питання, а за день виникає ще й друге. Загалом, ситуація довкола розгляду заяви А. Квача, міської громадської організації «Альфа» щодо висловлювань Вячеслава Гордіюка, минулої сесії міськради набула у місті резонансу. І не красить депутатський корпус ні заявами, ні певними вчинками. Що більше депутатам нема над чим працювати? Мало  проблем…

      Якби було все прозоро, а інформація міськради - доступна кожному, висвітлювалась вчасно і оперативно та в повному обсязі - не було би таких нарікань на міську владу. Складається думка в людей, що «у каламутній воді добре ловити рибу».

     Цікаво було би почути міського голову Володимира Жгутова. Власне, його особиста присутність на засіданнях комісій теж важлива. Але слід сказати, що участі в комісіях мер не брав.(авт.Особисто була на кількох засіданнях)

     Отже, сесія міської ради 3 березня розглядатиме питання:

- Про розгляд заяви Квача А.С.;

- Про внесення змін до складу комісії для організації проведення жеребкування щодо розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій та представниками.

     Проекти рішень на сайті міської ради по даних питаннях відсутні.

Інна Тетюрко


sam_0417.jpgsam_0416.jpgsam_0412.jpg