Ківерцівщина прощається з Героєм АТО Марісом Камінським

zpkiipwraks.jpg

    Ківерці у скорботі… Передати біль, який пронизує серце і душу, не можливо словами.  Сьогодні прощання з ківерчанином,  Героєм АТО, кадровим офіцером 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Марісом Камінським розпочалося з родинного дому (вул. Будівельників).  Траурна процесія, під звуки військового оркестру та вигуки «Герою-слава!», «Герої не вмирають!»,  слідувала вулицями Соборності – Грушевського – Воровського – Залізничній – Літописній  (Чапаєва) – Незалежності – Парковій – Київській (до медичного коледжу). «Живим коридором» ківерчани зустрічали Героя. Усі стояли на колінах, схиливши голови у скорботі і шані.  Далі тіло Маріса перевезли до Ківерцівського медичного коледжу, де у актовому залі відбулася громадянська панахида і поминальна служба, яку очолив настоятель Свято-Покровського собору, протоієрей Іоан Семенюк у співслужінні з священниками храму.

      Вшанувати пам’ять загиблого при виконанні службового обов’язку на Сході України Маріса Камінського приїхали голова Ківерцівської райдержадміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Григорій Недопад, їх заступники, міський голова Володимир Жгутов, представники військового комісаріату, сотні ківерчан. 

      «Нехай пам»ять про героїв, які проливають свою кров, об»єднає нас. В єдності сила українського народу.  Пам»ятаймо, що Воля не дається просто так. Вона відстоюється у боротьбі. Віримо в Україну і в себе. У нашій вірі ми досягнемо правди. Добре там де є любов до землі, яка годує і народжує майбутнє. Молімось один за одного. Нехай у нашій спільній молитві славляться імена Героїв, які віддали своє життя за волю України. Нестерпний біль і туга у серці Матері, брата, дружини, рідних, близьких, усіх, хто знав Маріса Камінського, який мужньо виконав свій чоловічий обов’язок перед своєю країною. Він взяв зброю в руки, щоб боронити рідну землю, захистити кожного з нас», - висловив співчуття рідним загиблого Іоан Семенюк.

    Поховають Героя у середу, 8 лютого. Об 11:30 год відбудеться панахида у Ківерцівському медичному коледжі,  о 12:00 год Маріса Камінського відспівають у Свято-Покровському соборі м. Ківерці, після чого поховають на міському кладовищі.

 ФОТОАЛЬБОМ

Інна Тетюрко


agynyhetlek.jpgtzzcpujtxh0.jpg8sgz8aqgfrm.jpgrav6jqajcg8.jpgjf2-e4el6h4.jpg_vqhgrlbmh4.jpghoakhwelaj0.jpg_-q1wzm36ki.jpgjl3wtxopxxe.jpgdebtkaryaao.jpgrmauxx_gkfc.jpgsusithmgiw8.jpg