Контрактники Ківерцівського району отримають допомогу 7 тисяч гривень

sam_0871.jpg

   Військовослужбовцям, які уклали контракт на службу ЗСУ з 1 січня 2015 року, виплатять одноразову матеріальну допомогу. Таке рішення ухвалили депутати на сесії Ківерцівської районної ради 30 березня.
    При розгляді питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 27.12.2012 №16/4 «Про затвердження Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу в Ківерцівському районі «Призовник 2013-2016» проектом рішення було передбачено одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 тис.грн, громадянам району, які виявили  бажання  служити за контрактом. Та за пропозицією депутата від БПП Юліана Таранчука рекомендовано збільшити суму допомоги до 7 тисяч гривень.

    Районний військовий комісар Ківерцівського районного військового комісаріату Руслан Уніфонтович зазначив, що з 2016 року Міністерство оборони вирішило комплектувати ЗСУ винятково військовослужбовцями за контрактом. Четверта хвиля мобілізованих підлягає звільненню. Для того, щоб швидше їх замінити, потрібно набрати достатню кількість осіб на службу за контрактом. Таких осіб у районі вже 13.
    Депутати підтримали зміну про те, аби виплатити одноразову матеріальну допомогу військовослужбовцям, які підписали контракт на службу в ЗСУ з 1 січня 2015 року. На цей захід в бюджеті району передбачили 50 тисяч гривень і 20 тисяч заплановано з місцевих бюджетів міської, сільських та селищних рад. Начальник управління фінансів РДа Олена Єгорушкіна запевнила, що необхідні кошти  додатково виділять на Програму по підсумках півріччя.

Інна Тетюрко