"Моя доня людина-магніт"

lknkw6tt3ee.jpg

    Незвичайними можливостями володіє п"ятирічна Приймак Віолетта з Ківерець. "Помітили цю здібність приблизно три місяці тому, граючись дитина взяла ложку і показала, як ложка прилипла до носика. Ми здивувалися і проексперементували: взяли ложку і спробували приліпити до животика і спинки. Ложка прилипла, як до магніта... У Віолетточки дуже хороша пам'ять, любить танцювати і співати.",- розповідає татусь дівчинки, що володіє надзвичайними властивостями.

 

Довідково:

 

Вперше подібний феномен зареєстрували 1786 року в Англії. У 1848 р. відомий французький фізик Франсуа Араго, детально вивчивши декілька подібних випадків, прийшов до висновку, що це – явища електромагнетизму. Люди -“магніти” зустрічаються дуже часто. Деякі притягують до себе не тільки металеві, а й пластмасові, дерев’яні, картонні предмети. У пресі вже неодноразово писали про людей, котрі легко тримали на грудях праски, що навіть не відтягували вниз шкіру. 

 

Яким чином на тілі людини тримаються різні предмети – цікавить усіх. Деякі вчені причиною цього вважають електромагнітне випромінювання, деякі – біовипромінювання, а, загалом, над цими питаннями, мабуть, вчені довго ламатимуть голови, оскільки навколо відбувається ще чимало невивчених явищ.

 

Незвичайних дітей, які володіють магнітним тяжінням, називають «індиго».

Інна Тетюрко