На Ківерцівщині відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

img_5172_kopirovat.jpg

З нагоди 28-річниці виведення військ з Афганістану та  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 14 лютого біля пам»ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбулося урочисте зібрання та поминальна панахида за загиблими воїнами-інтернаціоналістами.

 

Представники влади спільно з воїнами-інтернаціоналістами району поклали  квіти  до підніжжя пам’ятника, що у міському парку та запалили скорботні лампадки.

 

Настоятель Свято-Покровського храму села Озеро, отець Михайло Журомський відслужив панахиду за воїнами-афганцями, які померли від ран і хвороб уже на своїй землі та за загиблими у військових конфліктах, їх пам’ять вшановано хвилиною мовчання.

 

До присутніх на заході  воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова районної ради Григорій Недопад. Він висловив подяку всім, хто вірно виконував свій громадянський обов’язок під час бойових дій в інших державах. «Сьогодні в нашій країні потрібен ваш бойовий досвід для підготовки особового складу та патріотичного виховання майбутніх захисників Вітчизни», - зазначив керівник району.

 

До вітань приєдналися перший  заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, секретар міської ради Оксана Баранович та голова районної спілки ветеранів Афганістану В’ячеслав Гордіюк. Вони вручили воїнам-афганцям почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації,  міської ради.

 

З концертними номерами перед присутніми виступили учасники художньої самодіяльності районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.


sam_4584.jpgimg_5146_kopirovat.jpgimg_5162_kopirovat.jpgsam_4586.jpg