Руслан Уніфонтович: Кожному контрактнику з районного бюджету виділять по 5 тисяч гривень

sam_0425.jpg

   Таку пропозицію розгляне районна рада при розподілі "вільних лишків" на сесії наприкінці березня, поінформував районний військовий комісар під час зустрічі з представниками влади та волонтерських громадських організацій, що відбулася 2 березня у районному військкоматі.
     Участь в нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, голова Волинського обласного округу ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" Хенрик Чеслав Кощьчєльни, керівник районної спілки учасників та волонтерів АТО Артур Завальний, представник міської спілки учасників та волонтерів АТО Сергій Гетманчук, юрист служби зайнятості району Андрій Медвідь, працівники військового комісаріату, представники ЗМІ.
   Військовий комісар району Руслан Уніфонтович наголосив, що питання української контрактної армії нині одне із головних. “У час, коли в країні триває неоголошена війна, нашій державі потрібна професійна армія. Професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави.”, – зазначив Руслан Уніфонтович.

     18 контрактників у 2015 році з Ківерцівського району виявили бажання служити у ЗСУ. Цьогоріч теж чимало бажаючих. Працівники військомату проводять відповідну інформаційну роботу у сільських та селищних радах. Розповідають про соціальне забезпечення та заробітні плати від 8 до 13 тис. гривень.
     “Питання контрактної армії – сьогодні в пріоритеті. Адже військові дії на Сході України не закінчились. Сьогодні стоїмо на етапі формування потужної Української армії. Від того, як якісно проведемо набір на військову службу за контрактом залежить чи відбудеться чергова мобілізація. Ми повинні донести до жителів району інформацію про переваги військової служби за контрактом та забезпечення з боку держави. Адже, для підвищення мотивації військовим суттєво – в 2 – 2,5 раза збільшено заробітну плату, забезпечено соціальний пакет, передбачено пільги”, - сказав перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук.
    Свою підтримку та готовність сприяти і допомагати в залученні жителів району до заключення контрактів висловили й керівник районної спілки учасників та волонтерів АТО Артур Завальний та представник міської спілки Сергій Гетманчук.
    Представник служби зайнятості Андрій Медвідь розповів про те, що в районному центрі зайнятості створено робоче місце для працівника військкомату, який проводить безпосередню роз’яснювальну роботу з безробітними чоловіками, що звертаються до служби зайнятості, щодо військової служби за контрактом.


sam_0423.jpgsam_0424.jpgsam_0442.jpgsam_0439.jpgsam_0437.jpgsam_0430.jpgsam_0432.jpg