У дитсадку села Покашів відкрили нову групу

sam_0315.jpg

     У п’ятницю, 26 лютого, відбулося урочисте відкриття другої різновікової групи у ДНЗ «Барвінок» с. Покашів. Відтепер ще 23 дитини 3-5 років отримали можливість відвідувати садок. У групі є все необхідне для дітей: нові іграшки, меблі, оновлений інвентар. Вихованням дітей будуть займатися два кваліфікованих педагога Наталія Заторська та Жанна Місковець.

     Дитинство багатьох хлопчиків та дівчаток з Покашева та Одерад починається у дошкільному навчальному закладі «Барвінок», який очолює здібний, талановитий керівник Руслана Чикиренда. Дитячий садок дарує малечі багатий, яскравий світ творчості, пізнання та спілкування.  Відрадно, що місцева влада робить реальні кроки до відродження дошкільної освіти, бо саме в такому віці закладається фундамент особистості.

     На відкриття групи завітали батьки з дітьми, районне і місцеве керівництво, депутати районної, Волинської обласної ради. Завдяки активній співпраці батьків дітей, персоналу дитячого садка, районної та сільської ради, спонсорів, відділу освіти, відроджувалось приміщення для майбутніх вихованців. І віднині 45 діток матимуть можливість відвідувати дитсадок.

     Покашівський сільський голова Богдан Чикиренда розповів, що у жовтні 2015 року з ініціативи сільської громади було розпочато капітальний ремонт приміщення нової групи ДНЗ. За підтримки депутата районної ради Миколи Барабаша, депутата Волинської обласної ради Володимира Дейни, директора Християнської місії “Українська місія благовістя”  Петра Чайки, районного відділу освіти, батьківського та педагогічного колективів в короткий термін відновлено опалення приміщення, ігрову, спальню, санітарну кімнату для діток. Встановлено на подвір»ї ігровий майданчик. Він подякував усім за створену можливість усім дітям громади здобувати дошкільну освіту.

     «Діти – наше майбутнє! Районна рада докладатиме максимуму зусиль аби відкривати додаткові групи у дошкільних закладах району. Хотілося б  аби в дитячих закладах лунало побільше дитячого сміху, діти отримували більше позитивних емоцій кожного дня, росли справжніми патріотами України», — зазначив голова районної ради Григорій Недопад.

    Начальник районного відділу освіти Микола Грибук і голова профспілкового комітету галузі Євгенія Бабійчук вручили колективу садочка Подяку і грошову допомогу. Микола Васильович поінформував, що незабаром відкриються нові групи у ДНЗ с. Журавичі і Жорнище.

    Депутати районної ради Микола Барабаш, Волинської обласної ради- Володимир Дейна підкреслили у своїх виступах, що хороші справи завжди робити легко і приємно. Адже все це для нашої малечі.

     До вітань приєднався настоятель місцевого храму отець Іван.

      Подякувала владі і спонсорам за те, що вже не один рік поспіль надають допомогу сільським малюкам, директор ДНЗ «Барвінок»  Руслана Чикиренда. Щиру подяку висловили і батьки дошкільнят.

Дітки подарували гостям та батькам чудовий концерт.

      Вже з вівторка оновлена група почне функціонувати у звичайному робочому режимі.

Інна Тетюрко

ФОТОАЛЬБОМ